distribütörlük anlaşması

PCC-NFS Firmaları Arasında Distribütörlük Anlaşması İmzalandı

Macroscop ürünleri için distribütörlük anlaşması

Macroscop Türkiye Yetkili Distribütörü PCC Elektronik ile NFS Teknoloji firmaları arasında distribütörlük anlaşması imzalandı. Bu iş ortaklığı çerçevesinde PCC Elektronik tarafından üreticiden temin edilen Macroscop IP kamera yazılım ürünleri NFS Teknolojinin güçlü dağıtım ağı aracılığıyla kurumsal tüketiciye ulaştırılacak.

PCC Elektronik Macroscop IP kamera yazılımına dair geliştirme, tanıtım, satış sonrası teknik destek hizmeti sunmaya devam edecektir.

Distribütörlük anlaşması sonucu : Birlikten kuvvet doğar.

NFS Teknoloji firmasına teşekkürlerimizle…

 

Firmalar Hakkında:

NFS Teknoloji, proje odaklı çalışan sistem entegratörü firmaları destekleyecek, doğru portföye, katma değer yaratan çözüme ve deneyimli bir ekibe sahip sektörün en güvenilir dağıtım firmasıdır.

Bu amaçla, Video Yönetim Yazılımı alanında Macroscop IP Kamera Yazılımının dağıtıcılığını almıştır. Ayrıca “Data Network, IP Telefon, Video Konferans Sistemleri”, “CCTV Sistemleri”,  “Kartlı Geçiş Sistemleri”, “Çevre Güvenlik Sistemleri”, “Otomasyon Sistemleri”,  “Kamera Muhafazaları ve aksesuarları” alanlarında Türkiye’nin önde gelen değişik firmalarının ürünlerinin dağıtıcılığını yapmaktadır.

PCC elektronik, 1995 yılında kurulmuş ve faaliyet konusu dahilin de yazılım ve bilgisayar kontrol sistemleri konularında çalışmaya başlamıştır. 1997’de yazılım ve donanım konusundaki tecrübelerine dayanan farklı bir bakış açısı ile güvenlik sektörüne yönelmiştir. Elektronik sektöründeki faaliyetine ithalatçı olarak başlayan PCC Elektronik gerekli altyapı çalışmalarını tamamlayıp, hedefleri doğrultusunda 2001 yılında üretime başlamıştır. Bu tarihten sonra sattığı bir çok ürünü kendi üreten, AR-GE ve üretim şirketi kimliği kazanmıştır.

Dünya teknolojilerini yakından takip eden PCC Elektronik AR-GE ve üretim önemini benimsemiş, çalışan personelini alanında uzman kişiler arasından özenle seçerek yoğun bir eğitimden geçirmiştir. AR-GE ile desteklenen üretim süreci, firmayı sektörün ilk ve en profesyonel üreticisi haline getirmiştir.

Bu konuda haklı bir gururu  taşıyan PCC Elektronik, ilk olarak PCC, ICS ve 3DEYES markalarını tescilini tamamlamıştır. Yeni  kasa tasarımları ve kendine özgü ileri teknoloji ürünleri ile sektörde kendisine oldukça güçlü bir yer edinmiştir. PCC Elektronik ayrıca geliştirdiği ve temsilcisi olduğu yazılımlar ile Plaka Okuma, Yüz Tanıma çözümleri sunmaktadır.

PCC Elektronik 01.07.2014 tarihinde imzaladığı sözleşme ile IP kameralar için video analitik yazılımları geliştiren Macroscop’un Türkiye exclusive distribütörü olmuştur.

Sayfamızı paylaş...