perakende kalita avm

Perakende mağazalarında Macroscop IP Kamera Yazılımı

Perakende Sektörü Üzerine Bir Başarı Hikayesi

Perakende sektörü Rusya Bryansk bölgesinde video izleme sistemlerinin 100’den fazla tesiste kurulu olduğu önemli bir sektördür. Bu tesislerde 1600 adetten fazla IP kamera bulunmakta ve Macroscop IP kamera yazılımı tarafından takip edilmektedir. Bu perakende zincirleri “Cranes”, “Svenskaya Fair”, “Kalita”, “Сanella” firmalarını da içermektedir. IP kameralar tesislerin değişik yerlerine; yemek servisi ve imalatı binalarına, depolara, inşaat alanlarına, emlak ofislerine ve benzeri özel mülklere kurulmuş durumdadır.

Bu alanların güvenliği IP kameralar üzerinden Macroscop IP yazılımı ile sağlanmaktadır. Fakat 100’den fazla firma veya tesis kolay bir şekilde geçiş yapmamıştır. Farklı bir çok ürünün Macroscop ile birlikte testi yapılmış, uzun süren testlerde son kullanıcılar / müşteriler aradıkları kriterlere göre yazılımların neler sunduğunu incelemişlerdir.

Perakende Çalışan Mağazalarda 1600 IP Kameranın takibi

Bu kameraların hassasiyetle takibi için son kullanıcılar seçtikleri donanım ve yazılımların entegre haldeki güvenlik ve gözetleme sistemlerinin tüm amaçlarına uyumlu olması için çok dikkatli seçim yapılmıştır. Müşterilerin video izleme sistemlerine dair yıllara dayanan deneyimi yüksek düzeyde bir sistem güvenilirliği, esnekliği ve işlevselliği sağlamak için en iyi çözümü seçmelerini gerektiriyordu. Farklı objeler üzerinde 6 ay süresince test ve değerlendirmeler yapıldı. Sonuç olarak Macroscop VMS sistem donanım maliyetlerini bariz bir şekilde düşürecek şekilde en yüksek performans sonuçları sayesinde seçilmeyi başardı.

Sistemi kurduran yetkililere göre:
“Macroscop yazılımının güvenilirliği, esnekliği, ölçeklendirilebilirliği sadece insanların ve mülklerinin güvenliğini değil aynı zamanda üretim ve inşa teknolojilerinin uygunluk durumlarının gözlemini ve de personel faaliyetlerinin takip edilebilmesini sağlamaktadır. Sistem işletim sonuçlarına göre Macroscop’un oldukça pozitif bir gelişimi olduğunu söyleyebiliriz”.

 

Perakende Macroscop project  Perakende Macroscop project  Perakende Macroscop project
Sayfamızı paylaş...