Er Telecom referans 2

Rusya Er Telecom Macroscop Başarı Hikayesi

Er Telecom – 5000 Kamera

Er Telecom Rusya’nın 56 farklı kentinde şubesi bulunan önde gelen telekom servis sağlayıcı firmalardan biridir. Şubelerin tümünde yaklaşık 5000 adet IP kamera bulunmakta, bu kameralar Macroscop IP kamera yazılımı ile takip edilmektedir.

Er Telecom Rusya’nın en büyük ikinci internet sağlayıcısı, en büyük üçüncü kablolu TV operatörüdür. Şirket bireyler ve kurumlar için oldukça geniş bir yelpazede hizmet ağına sahiptir.Macroscop IP kamera yazılımı Er Telecom uzmanları tarafından yapılan uzun yazılım testleri ardından şirket şubelerinin izleme sistemlerinin altyapısı için seçilmiştir.

Şirket şubelerinin sistemleri çoklu sunucu yapılandırması şeklinde tasarlanmış olup sunucuların her biri yaklaşık 300 adet kameranın video akışını işleyebilecek durumdadır. Macroscop IP kamera yazılımının bir çok açıdan devam edegelen pozitif deneyimi Er Telecom yetkililerini Macroscop Bulut Servisini tercih etmeye teşvik etmiştir.

Er Telecom yetkilisi Macroscop hakkında şu yorumları yapmıştır:

“2011 yılından beri Macroscop yazılımını kullanıyoruz, deneyimlerimize dayanarak Macroscop geliştiricilerinin yüksek seviyede profesyonelliğe sahip olduğunu temin ediyoruz. Video sistemimiz dirençli, video akışlarını oldukça verimli işleyen, güvenilir gözlemleme, replikasyon ve yedekleme işlevlerinin yanı sıra güvenilir bir video kayıt ve depolama imkanı sunan bir sistem olarak inşa edilmiştir. “

ER Telecom Macroscop Video İzleme Servisine (VSaaS) ilave olarak çoklu sunucu ve çoklu kamera video izleme sistemleri için Macroscop IP kamera yazılımının kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Macroscop Çoklu Yapılandırma Özelliği

Macroscop IP kamera yazılımında birden fazla sunucuyu çoklu yapılandırma işlevi ile tek bir yapılandırma dosyası üzerinden yapılandırmanız mümkündür.  Böylece sunucuların her birinde tek tek işlem yapmak zorunda kalmazsınız. Çoklu kamera kullanan yerlerde sunucuların ve kameraların hepsini tek dosyadan yapılandırabilirsiniz.

Macroscop IP kamera yazılımı ile sunucu başına yaklaşık 300 adet kamerayı yönetebilirsiniz. Böylece sunucu maliyetlerinizi oldukça makul seviyelere indirebilirsiniz. Yazılımın tam çözümleme olmaksızın video analizi yapabilmeyi sağlayan teknolojisi sayesinde oluşan video veri yığınları ne ölçüde büyük olursa olsun verimli analiz çalışmaları yürütebilirsiniz.

Er Telecom gibi sizlerin de memnun kalacağından eminiz. Macroscop IP kamera yazılımını denemek için lütfen demo sürümünü indirin ve görüşlerinizi bize iletin.

Demo sürümü indir

Er Telecom referans 2Er Telecom referans

 

Sayfamızı paylaş...