Satış Ortağı Olun

Macroscop beraberinde sektörün önde gelen distribütörlerini ve kurulum firmalarını sunabildiğinden daha etkili ve profesyonel IP video izleme sistemleri kurabilmeniz ve karşılıklı fikir alışverişi yapabilmeniz için avantaj sağlar.

Macroscop Çözüm Ortağı
Macroscop Çözüm Ortağı

 

GOLD Partner

GOLD Partner

Macroscop GOLD  Partner  Olmanın Avantajları:

  Macroscop yazılımını tecrübeleri olsun veya olmasın pazarda yer alan neredeyse her IP kamera modeliyle çalışacak şekilde her kullanıcıya satabilirsiniz. Macroscop yazılımını kurmak veya kullanmak için özel admin yetkileri veya programlama becerileri gerekmez. Programın ilk kurulumu ve ayarlarının yapılması 10 dakikayı geçmemektedir.Macroscop 250'den fazla üreticiye ait 3000'den fazla IP kamera modelini desteklemektedir. Ayrıca bu destek kapsamında olmayan sattığınız bazı IP kamera modelleri varsa onları da bu kapsama almaya hazırız.
  Müşterilerinize en etkili IP kamera programını sunabilirsiniz. Macroscop bir sunucu üzerinde 300 adede kadar kamera destekleme özelliği ile dijital ekipman maliyetlerini 4 kata kadar düşürür ve ebat, kare içindeki konum, fotoğraf ve tanımlarla video arşivinden aramalar yapılmasına izin verir. 
  Size iş ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz, müşterilerinizin çözümlerinize olan güvenini artırabileceğiniz güvenilir bir ürün sunulmaktadır. Macroscop kullanıcılarından ve kurulum yapan firmalardan olumlu dönüşler almış dayanıklılığı bir çok tesiste denenmiş ve kanıtlanmış bir üründür. 

Macroscop tüm GOLD Partner  aşağıdaki hususları garanti eder:

 1. Tüm Macroscop bileşenlerine dair mükemmel iskontolar;
 2. Ürün için sabit pazarlama desteği (endüstriyel periyotlarda düzenli reklam, geniş ölçekli tüm ticari tanıtımlarda yer alma; eğitim seminerleri düzenleme, ofisiniz için promosyon ürünler);
 3. Macroscop resmi web sitesinde "Nereden Satın Alınır" bölümüne firmanızın bağlantısını yerleştirme;
 4. Sipariş vermek isteyenleri bölgeniz dahilinde size yönlendirme;
 5. Ürünün satış hattınıza eklenmesi için minimum başlangıç fiyatları. Sadece depolar için elektronik anahtarları satın alabilirsiniz. Gereken sayıda IP kamera lisansı müşteriniz siparişini tamamladığında size eposta olarak gönderilecektir;
 6. Şeffaf bir ortaklık programı ve koşul ve şartlarına uyma garantisi verilecektir.

Entegratör Partner

entegratör_partner

Macroscop Entegratör Partner  Olmanın Avantajları:

Projeler için her türlü IP kamerayı kullanın ve güvenilir bir ürün teklif etmiş olun. Macroscop 100'den fazla üreticiye ait 2000'den fazla IP kamera modelini desteklemektedir. Macroscop kullanıcılarından ve kurulum yapan firmalardan olumlu dönüşler almış dayanıklılığı bir çok tesiste denenmiş ve kanıtlanmış bir üründür. 

Ciddi ve rekabet edebilir bir fiyat avantajı ve daha fazla projenin bitirilmesi imkanı sağlar. Macroscop yüksek veri işleme oranları sunabilecek ve sistemde daha az sunucu kullanılmasını sağlayacak şekilde 300 adet kameranın bir sunucuya kurulabilmesini mümkün kılar. Böylece kaçınılmaz biçimde bilişim ekipmanlarına daha az masraf gerekir. 

Kullanıcının sistem kullanımını en etkin hale getirir böylece projelerin başarı şansı artar ve müşterilerin ürünü tavsiye etme oranı yükselir. Macroscop ara yüzü her kullanıcı için teşvik edicidir, sınırsız sayıda sunucu ve IP kamera için sistemin kolayca yapılandırılabilmesini, ayrıca gerekli parametreler için her türlü bilginin kolayca bulunabilmesini sağlar.

 1. Tüm Macroscop bileşenlerinde mükemmel iskontolar;
 2. Müşterilere fiyat teklifleri hazırlanmasına destek;
 3. Macroscop resmi sitesinde "Nereden Satın Alınır" bölümüne firmanızın bağlantısını koyma;
 4. Müşterilerinizin bize başvurarak Macroscop'u kurmamızı talep etmesi halinde projenin uygulamaya geçirilmesi imkanı; 
 5. Şeffaf bir ortaklık programı, koşul ve şartlarına uyma garantisi.