Teknik Destek Servisi

Teknik destek servisimize başvurarak Macroscop IP kamera yazılımı ile ilgili sorularınız varsa lütfen sormaya çekinmeyiniz! Bize bildirim de yapabilirsiniz. Sunucu özelliklerini ve yazılım bedelini bir iş günü içinde belirleyip size dönebiliriz. Konusunda uzman teknik personelimiz aracılığıyla tedarik etmiş olduğunuz Macroscop IP kamera yazılımı ürünleri veya demo sürümleri hakkında her türlü teknik desteği sunmaya her zaman hazırız.

Kaliteli hizmetin sadece satış ile bitmediğinin, satış sonrası verilen teknik destek servisinin kalitesinin de oldukça önemli olduğu bilinci ile, müşteri memnuniyeti esasında hareket ediyoruz. Macroscop IP kamera yazılımının kurulum, işletim, kullanım, arıza vb. her türlü durum ve işlemleri için teknik destek servisimize başvurabilir, yardım alabilirsiniz. 

Anında Yardım

Web üzerinden anında teknik destek hizmeti   Web Arayüzü

***Mesai saatleri içinde üretici firma teknik destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında veya ilgili personele ulaşılamadığı durumlarda lütfen tam zamanlı asistanlık hizmetinden faydalanmayı seçiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Tam Zamanlı Asistanlık

Eposta üzerinden kısa sürede teknik destek hizmeti    helpdesk@macroscop.com , info@pcc.com.tr 

Eposta ile üretici firma veya Türkiye yetkili distribütörü PCC Elektronik teknik destek servisi ile irtibata geçebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Desteklenen Kameralar

Macroscop ONVIF ve PSIA protokollerini destekleyen 150'den fazla markanın 3000'den IP kamera modelini desteklemektedir. Kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler, tarafımızca takip edilen teknolojik gelişmeler ışığında IP kamera marka ve modelleri takip edilmekte, Macroscop IP kamera yazılımı cihaz desteği paketleri belli aralıklarla güncellenmekte ve kullanıcılarımıza duyurulmaktadır.

Kullanıcılarımızın sahip olduğu ve Macroscop IP kamera yazılımı altında kullanmak istedikleri IP kameralara yönelik entegrasyon çalışması yapılması da söz konusu olabilmektedir. 

Listeyi incele 

Sunucu Parametreleri Hesap Makinesi

Bu hesap makinesi izleme sisteminizin hangi sunucu ve bilgisayarlara ihtiyacı olduğunu belirleyecektir. Daha fazla bilgi almak, bu hesaplamayı uzman personelimiz aracılığıyla yapmak isterseniz her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hesapla